Życzenia Wielkanocne

Życzenia wielkanocne – prezentujemy najlepsze życzenia wielkanocne, przeglądaj wszystkie życzenia i wybierz Twoim zdaniem odpowiednie życzenia które ozdobią czy to SMS, e-mail, czy też może wiadomość na portalu społecznościowym.

Życzenia na święta Wielkiej Nocy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Ci życzenia prosto z głębi serca: więcej zdrowia, dużo pomyślności, więcej wiary w siebie, siły, prawdziwej miłości, oddanych przyjaciół, dobrej pracy, wielu pieniędzy, bogatego zająca wielkanocnego, pysznego mazurka i udanej babki, a także więcej czasu dla rodziny.

Zobacz więcej

Wierszyk wielkanocny

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Ci, a także całej Twojej rodzinie i przyjaciołom:
Dużo miłości,
Prawdziwych przyjaciół,
Dobrego jajka,
Pięknej święconki,
Bogatego zająca,
Pysznej babki,
Wyśmienitego mazurka
Słonecznej pogody,
Dużo wiary w siebie,
Udanej Wielkanocy,
Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

SMS wielkanocne

Z okazji Wielkanocy pragnę Ci życzyć wszystkiego, czego sobie zapragniesz, ale przede wszystkim, żeby nie zabrakło Ci zdrowia, pieniędzy, miłości, prawdziwych przyjaciół, a także pysznej babki, dobrego jajka, udanego mazurka i więcej wiary w siebie, siły do pokonywania słabości. Uśmiechu i radości z życia. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Śmieszne życzenia na Wielkanoc

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, pragnę życzyć Ci przede wszystkim dużo miłości, więcej czasu spędzanego z kochającą rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, bogatego zająca, by w tegoroczne Święta było ciepło i słonecznie, udanego mazurka i przepysznej babki, kolorowych pisanek i pięknej święconki. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Życzenia Wielkanocne Biznesowe

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Państwu życzenia udanej, zdrowej, spędzonej wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi Wielkanocy, a także samych sukcesów i mokrego dyngusa, dużo pomyślności w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Życzenia Wielkanocne SMS

Jako że wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, pragniemy życzyć Ci, a także całej Twojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom, dobrego jajka, pysznego mazurka i udanej babki, bogatego zająca wielkanocnego, dużo wiary i pomyślności, a także więcej miłości i prawdziwej przyjaźni. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Zobacz więcej

Życzenia Świąteczne na Wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć całej Waszej rodzinie i najbliższym przyjaciołom mnóstwo zdrowia i pomyślności, dużo pieniędzy, pięknej pogody, więcej siły na pokonywanie swoich słabości, dobrego jajka, pysznego mazurka i udanej babki, a także bogatego zająca wielkanocnego. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Wiersze na Wielkanoc

Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego,
A także ciepłej wiosny,
Życzę Ci, by w ten czas radosny,
Wszystko Ci się udawało,
Co chcesz, by się spełniało,
Pysznego mazurka oraz udanej babki,
By kwitły Ci w ogrodzie kwiatki,
Wielkanocy udanej,
Żony kochanej,
Dobrego jajka,
Dyngusa mokrego,
Tego życzę Ci kolego.

Zobacz więcej

Wielkanoc Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy, pragniemy złożyć Państwu najszczersze życzenia prosto z głębi serca: więcej zdrowia, dużo szczęścia, pieniędzy, miłości, prawdziwej przyjaźni, dobrego jajka, pięknej święconki, a również więcej czasu spędzanego wraz z najbliższą rodziną. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej

Wiersze Wielkanocne

Niech pisanki będą kolorowe,
Wszystkie Twoje dzieci zdrowe,
Dużo jajek,
Pysznej babki,
Żeby w ogródku zawsze kwitły Ci kwiatki,
Bogatego zająca,
A w Wielkanoc dużo słońca,
Święconki udanej,
Rodziny kochanej,
Wiele pieniędzy,
Żeby nie było u Ciebie nędzy,
Mazurka wyśmienitego,
Baranka pięknego,
Życzę Ci dziś kolego!

Zobacz więcej
1 2