Życzenia na 40 urodziny

Życzenia na 40 urodziny – sto lat to najczęstsze życzenia, jakie można usłyszeć w dniu urodzin. U nas jednak będziecie mieć okazję wybrać dla swoich bliskich, znajomych i przyjaciół życzenia na 40-tkę, które wzruszą lub rozbawią i sprawią prawdziwą przyjemność. Nasze życzenia są nietypowe, bo stworzone z myślą o 40-letnim solenizancie. A dzięki temu trafiają prosto w gusta. „Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień…” Czas biegnie nieubłaganie i często zastanawiamy się co nas jeszcze czeka w tym życiu. Prześlij pozytywne życzenia na 40 urodziny osobie, która przekracza ten wyjątkowy wiek, by poczuła się tak samo dobrze jak wtedy, gdy miała dwadzieścia lat. Życzenia urodzinowe na 40 składa się tylko jeden raz w życiu, niech więc będą piękne i jak najbardziej wyjątkowe.

neujahrswünsche

40 lat minęło jak jeden dzień, więc myślę, że wspominasz je jak najlepiej. Niech każdy kolejny dzień, będzie dniem wyjątkowym i niezapomnianym. Każdy Twój poranek zaczyna się od uśmiechu i kończy na tym samym. By zdrowie Ci służyło jak najdłużej, a lekarzy omijał szerokim łukiem. Życzę Ci kolejnych 40 lat, a później jeszcze dłużej.
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od…

W dniu czterdziestych urodzin pragnę życzyć Ci, abyś nigdy nie przestał marzyć i zawsze realizował własne cele, niezależnie od opinii innych. Dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Mnóstwo czasu dla najbliższych i radości. Aby zawsze otaczali Cię życzliwi ludzie. Sto lat i jeszcze więcej!!

Życzenia na 40

Z okazji Twojego wejścia w wiek starczy, życzę Ci żebyś jak najdłużej pozostał młody duchem (bo ciało już młode nigdy nie będzie). Przyda Ci się też trochę zdrowia, bo w dzisiejszych czasach trudno dostać się do lekarza, a w Twoim wieku czekanie w długich kolejkach może być niewskazane… Najlepsze życzenia!

Jeżeli człowiek po czterdziestce budzi się i nic go nie boli, to znaczy, że nie żyje. Z okazji Twoich czterdziestych urodzin życzę Ci, żebyś żył jak najdłużej i żeby jednak udało Ci się uniknąć tego codziennego bólu. A więc przesyłam Ci życzenia: zdrowia, szczęścia, dużych pieniędzy i pomyślności, a także radości z życia.

Życzenia urodzinowe na 40

Mimo, że kończysz dzisiaj bardzo słuszny wiek, to na emeryturę będziesz musiał jeszcze trochę poczekać… Składam Ci więc najlepsze życzenia, długiego życia w zdrowiu, które pozwoli Ci doczekać emerytury. Mam nadzieję, że uda Ci się spędzić te lata szczęśliwie i z radością w każdym dniu Twojego życia.

Z okazji Twoich czterdziestych urodzin życzę Ci tego co najważniejsze: zdrowia – bo ono jest podstawą, miłości – bo dzięki niej życie nabiera kolorów, pieniędzy – bo one mogą pomóc w spełnianiu marzeń oraz radości z każdego kolejnego dnia Twojego życia. Załączam najlepsze życzenia i mam nadzieję, że się spełnią.

Śmieszne życzenia na 40 urodziny

W takim dniu wyjątkowym
Każdy myśli o czymś nowym
O tym żeby te życzenia
Były super… bez wątpienia
I tak zatem życzę tobie
Czego tylko pragniesz sobie
Może to być zdrowia wiadro
Lub miłości całe gronie
Albo kufel przyjemności
Może zatem liść radości
Może spory pęczek kasy
Lub po prostu pęto zwyczajnej kiełbasy

Dobiłeś czterdziestki, zatem pozostało Ci tylko przyjąć nasze życzenia: Forsy – bez niej daleko nie zajedziesz. Dobrego wozu – jak wyżej. Wiernej żony – ktoś musi myć samochód. Zdrowia – od schorowanego dziadka żona zwieje ze sportowcem spod dziesiątki. Szczęścia – żeby żona, zwiewając, zapomniała o nalaniu benzyny do Twojego wozu.

Mądre życzenia na 40 urodziny

Życie ma swój bieg i nie próbuj go zatrzymać, tylko czerp z niego garściami, bierz to co ci podaruje i korzystaj z tego co oferuje. Te życzenia z okazji 40-stych urodzin niech będą zapewnieniem o życzliwości i nadzieją, że masz przed sobą kolejne wyzwania, którym podołasz i momenty, które sprawią, że będziesz szczęśliwa.

Gdy czterdziestka na liczniku życia się pojawia, od razu humor się poprawia. Wszak to tajemnicą nie jest, że wszystko co najlepsze przed tobą jeszcze jest. I choć siwe włosy na głowie, a brzuch od piwa urósł, niech dzisiaj wypijemy twe zdrowie, byś życzenia te niósł w kolejne lata i byś pamiętał, że 40-stka to nie koniec świata.

Krótkie życzenia na 40 urodziny

W te jedyne i tak oryginalne, bo 40 urodziny
spełnienia tego, co najgłębiej w duszy drzemie.
Oby kolejne lata były bardziej dojrzałe,
a złe myśli chowały się po kątach.
By nic już nie było dla Ciebie utopią,
lecz niemożliwe dawało się realizować.
Życzenia wszystkiego co naj i braku zwątpienia
przesyłają…

Oj szalało się, szalało
dopóki się dzieci nie zachciało.
Przyszły dzieci
smycz już krótka
i zamknęła się twa furtka.

Wierszyki na 40 urodziny

Coś już chyba w kościach strzyka,
Serce jakoś dziwnie pika,
Korzonki no i czasem stawy,
A może nawet męskie sprawy?
Oj, stary, lepiej bardzo szybko
Zawołaj głośno „złota rybko!”
I nie proś rybki o mamonę,
Ani o żadną nową żonę,
Ani o brykę, ani chatę.
Te sprawy przyjmij sam na klatę.
A rybkę błagaj o zdróweczko,
I zamiast wódki pijaj mleczko.
Ode mnie przyjmij zaś życzenia,
Obyś doczekał wyzdrowienia!

Czterdzieści lat minęło – jak śpiewał pewien pan.
Więc Ty się dziś zastanów, czy wykonałeś plan.
Marzenia czy spełniłeś?
Czy już się ożeniłeś?
A dom tudzież mieszkanie?
Już kredyt spłacasz za nie?
A dzieci? Na co czekasz?!
ZUS wzywa Cie z daleka!
Samochód wymieniony?
Na świeżo sprowadzony…
A żona Twa kochana,
Wciąż w Tobie zabujana?
Ech, zresztą, mniejsza o to,
Nawet jeśli piechotą
chodzicie – byle razem!
życzenia ślę Ci gazem,
I szczęścia i miłości,
i wszelkiej pomyślności!

Życzenia na 40 urodziny dla koleżanki

Tego, by było po Twojemu,
byś nie musiał martwić się o lepsze jutro,
byś od dziś już je miał.
Wszystkich spraw nie dokończysz,
bo cóż znaczy wszystkie?
Braku zwątpienia,
dalekosiężnych projektów na przyszłość i ich realizacji,
oraz życzenia szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia
w Twoją uroczystą czterdziestkę życzy…

Brzękło szkło, szampana pijesz,
dziś się nie martw, że utyjesz.
Bo czterdziestka wiek jak nowy,
choć być może włos już płowy.
Lifting, laser zdziała cuda
tylko nie bądź już maruda.
Lustra kłamią, kłamie waga,
to nie może być nadwaga.
Brzękło szkło, niech brzęka, szalej,
chwytaj życzenia i pij dalej.

Życzenia na 40 dla mężczyzny

Jesteś winien coś kobiecie?
Dziś Twój dzień, więc chyba wiecie,
jak go uczcić, wieczór blisko.
Nie, nie chodzi o ognisko,
z piwem i kiełbaską w ręce.
Szybko kończę i nie męczę.
Oby łoże wciąż gorące,
łączyło dwa ciała drżące.
Oby Ci się nie znudziło,
co was kiedyś połączyło.
Brak migreny u kobiety,
Tobie łatwej z nią podniety.
W 40 gorące życzenia,
a na przyszłość mniej biadolenia.

Dziś nadeszły do mnie wieści, że w dowodzie masz czterdzieści, czy to prawda, czy tak jest? Tak czterdziestka jest na fest! Z tej okazji więc życzenia składam Ci już do spełnienia. Wiele szczęścia troski żadnej, dzieci zdrowych żony ładnej. Ciesz się wszystkim miej pieniądze, niech nie zgubią Ciebie żądze!!!

Życzenia dla 40 latka

Hurrra!! Tak, to już dziś. Nadeszły Twoje 40 urodziny. Z tej okazji składam Ci najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, dużo radości, wiele, wiele szczęścia. Spełniania marzeń dzień po dniu, kolejnych sukcesów w życiu prywatnym i w życiu zawodowym. Żadnych zmartwień, żadnych trosk i żadnych smutków. Najlepszego!!!

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam…. chociaż to tylko 60 już Ci zostało, więc żyj i 140! Z okazji, jakże okrągłych urodzin, bo 40 przyjmij życzenia zdrowia, radości, zadowolenia z siebie, pracy i życia. Ciesz się życiem każdego dnia, a w tej radości niech pomoże Ci super praca, za dobre pieniądze i super auto w garażu. I tacy przyjaciele, jak ja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.